Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Новопідкряж

Новопідкряж (давні назви - Патлахівка, Підкряж) - село, центр сільської Ради. Розта­шований за 25 км на південь від районного цен­тру і за 40 км від станції Нижньодніпровськ Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковане село Супина. Населення - 1873 чоловіка.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Фрунзе, який має 3883 га орної землі. Вироб­ничий напрям - вирощування зернових та м'ясо-молочне тваринництво. Допоміжні галузі - садівництво, городництво, бджільництво, птахівництво. Артіль має млин. Ще з довоєнних років славиться село передовиками виробни­цтва. Так, Д. І. Погорілий був нагороджений орденом Леніна в 1936 році. За післявоєнні роки урядовими нагородами відзначено 14 пере­довиків колгоспу.
На території села є восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Працює сільський універмаг, майстерня побутового обслуговування.
Село засноване наприкінці XVIII століття.


Новопідкряж