Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Пушкарівка

Пушкарівка - село, центр сільської Ради, розташоване на узбережжі Дніпродзержинського водоймища, за 3 км на північний захід від район­ного центру і за 14 км від залізничної станції Верхньодніпровськ. Сільській Раді підпорядко­ване також село Чаплинка. Населення - 2818 чоловік.
На території Пушкарівки розташований кол­госп «Дніпро», який має 2748 га орної землі, в т. ч. 104 га зрошуваної. Вирощуються головним чином зернові культури. Тваринництво - м'ясо-молочного напряму. Розвинуте вівчарство.
У селі є восьмирічна школа, клуб на 400 місць, бібліотека. Велика частина Пушкарівки, у зв'яз­ку з будівництвом Дніпродзержинського водоймища, перенесена на нове місце. Тут збудовано вже 576 будинків колгоспників.
Пушкарівка згадується ще в історичних дже­релах XVII століття, коли вона належала пол­тавському полковнику Мартину Пушкарю.


Пушкарівка