Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Радушне

Радушне - селище міського типу, центр селищної Ради, розташоване за 15 км на південний схід від районного центру і за 1 км від залізничної станції Радушна. Населення - 3200
чоловік.
Центральна садиба орденоносного радгоспу «Радушний» розташована на території селища. Радгосп має 4779 га орної землі, спеціалізується на виробницеві зерна, молока та овочів. В 1967 році в радгоспі одержано по 448 цнт молока на 100 га сільськогосподарських угідь. У 1940 році це господарство нагороджено орденом Трудового Червоного Прапора. Багато робітників і службовців радгоспу відзначені урядовими нагоро­дами, а його директор О. А. Клименко нагороджений орденами Леніна та Трудового Черво­ною Прапора, комбайнер М. К. Письмаченко - орденом Леніна.
У селищі - середня школа, клуб, бібліотека. Тут є завод «Буддеталь», комбінат хлібопродук­ти. підстанція «Південна», промислова база  «Промводпостачання». Криворізьке управління механізації, Криворізький лісгоспзаг.
Виникнення станції Радушної належить до початку XX століття. Селище виникло пізніше, вже за Радянської влади, коли в 1930 році розпочалось і будівництво елеватора та інших промислових підприємств.


Радушне