Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Лозуватка

Лозуватка - село, центр сільської Ради, розташоване за 19 км на схід від районного центру і за 3 км від залізничної станції Залізнякове. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Байківка, Іванівка, Ликошине, Новоукраїнка, Терно-Лозуватка, Халайдівка, Червоний Яр. Населення - 2074 чоловіка.
Колгосп ім. XXII партз'їзду, центральна садиба якого знаходиться в Лозуватці, має 5,6 тис. га орної землі. Артіль спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби. В 1967 році тут відгодовано 3288 голів молодняка, державі продано 6309 цнт м'яса в живій вазі. На 100 га сільськогосподарських угідь вироблено по 65 цнт м'яса. За успіхи, досягнуті у виробництві сільськогосподарської продукції, 10 колгоспни­ків нагороджені орденами і медалями СРСР. Артіль видає свою багатотиражну газету «Прапор Леніна».
Лозуватка виникла у 1920 році після поділу села Комісарівки. В 1941-1943 рр. на території Лозуватської сільради діяла антифашистська підпільна група. За мужність і відвагу, виявлені в боротьбі проти німецько-фашистських загарб­ників, медалями «За відвагу», «За бойові заслуги» нагороджені жителі Лозуватки - колишні учас­ники групи М. К. Білоус та М. І. Малоок.


Лозуватка