Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Олексіївка

Олексіївка - село, центр сільської Ради, розташоване за 45 км на північний захід від районного центру і за 18 км від залізничної станції Орілька Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Білозерське, Голубівське, Новоіванівське, Новомосковськ, Новотимофіївське, Новочорноглазівське, Орлівське, Первомайське, Петрівське, Преображенка, Приорільське, Пше­ничне, П'ятихатки, Сокільське, Улянівка, Федорівське. Населення - 241 чоловік.
В Олексіївці розташована третя комплексна бригада колгоспу «Дружба». Артіль має 3655 га орної землі, третину якої обробляє ця бригада. Вирощуються зернові культури, розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. В радгоспі працює Герой Соціалістичної Праці М. К. Доденко живе у с. Новоіванівці.
У селі - початкова школа, клуб, бібліотека.
Перша письмова згадка про Олексіївну відноситься до 1789 року.
Поблизу села, в урочищі Маслачки, відкрито слов'янські поселення черняхівської культури (II-VI століття) та ранніх слов'ян (VIII-IX століття).


Олексіївка