Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Комісарівка

Комісарівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 11 км на північний схід від районного центру, що є для села найближчою заліз­ничною станцією. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Авангард, Зелений Луг, Калинівка, Петрівка. Населення - 1978 чоловік.
На території села розташована центральна садиба колгоспу ім. Котовського, який має 5041 га орної землі. Виробничий напрям його - вирощування озимої пшениці, соняшнику, кукурудзи. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво, садівництво. За успіхи, досягнуті у виробництві сільськогосподарської продукції, 14 колгоспників артілі нагороджені орденами та медалями.
В Комісарівці - восьмирічна та дві початкові школи, сільський і два колгоспні клуби, бібліотека.
Під час фашистської окупації на території Комісарівської сільради діяла антифашистська підпільна группа. Її члени виводили з ладу трактори, сівалки, переховували воїнів Червоної Армії, постачали їх необхідними документами. За мужність і відвагу, виявлені в боротьбі проти німецько-фашистських загарбників, уряд нагоро­див колишніх підпільників - жителів села Комісарівки  А. Ю. Коваль - колгоспниця артілі ім. Котовського, П. І. Малоока - пенсіонер і В. А. Салогуб - бухгалтер коглоспу ім. Котовського.


Комісарівка