Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Дмухайлівка

Дмухайлівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 20 км на захід від районного центру і за 45 км від залізничної станції Бузівка. Населення - 2459 чоловік.
На території Дмухайлівки розміщена цен­тральна садиба колгоспу «Шлях до комунізму», який має 6027 га орної землі. Напрям гоподарства - виробництво зерна та продуктів тварин­ництва.
За сумлінну працю нагороджено орденами і медалями 12 передовиків артілі. Комбайнер
0. Т. Муха удостоєний звання Героя Соціалістичної Праці.
У селі є середня школа та 2 початкові школи, Будинок культури, дві бібліотеки. В середній школі створено історико-краєзнавчий музей. Функціонує лікарня. Працює побутова майстерня.
Час заснування села відноситься до 1749 року В липні 1920 року тут організовано партійний осередок, секретарем якого комуністи обрали
І. І. Собка. Одночасно створюється і КНС. Для боротьби з бандитами була сформована комуністична рота переважно з молоді, на чолі з членом повіткому Турченком.
В роки Великої Вітчизняної війни житель села І. І. Демченко очолював партизанський загін, який діяв у Котовському районі.


Дмухайлівка