Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Зоряне

Зоряне – (до 1957 року – Осотяне) - село, центр сільської Ради, розташоване за 38 км на північ від районного центру і за 17 км від заліз­ничної станції Слов'янка Придніпровської за­лізниці. Сільській Раді
підпорядковані також населені пункти Крутоярівка, Мала Покровка, Малієве, Маліївське, Новопетрхвське, Петрівське, Полтавське. Населення - 805 чоловік.
На території Зоряного розміщена центральна садиба радгоспу ім. Петровського, який має 16,3 тис. га орної землі. Це - багатогалузеве господарство зернового та молочно-м'ясного напряму. Колишній директор радгоспу Т. К. Блоха та нинішній директор І. Л. Шелест - Герої Соціалістичної Праці. Перший вже на пенсії, але не пориває з виробництвом - працює заві­дуючим відділом кадрів радгоспу. Другий - досвідчений майстер сільськогосподарського ви­робництва, делегат XXIII з'їзду КПРС. Крім них, 22 передовики виробництва нагороджені орденами і медалями.
У селі є середня школа, директором якої пра­цює заслужена вчителька школи Української РСР Н. Ф. Мелешко. До послуг населення - Палац культури на 350 місць, бібліотека. Функ­ціонує лікарня.
Зоряне засноване запорізькими козаками у дру­гій половині XVIII століття.


Зоряне