Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Лошкарівка

Лошкарівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 60 км на північ від районного центру і за 3 км від залізничної станції Лошкарівка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Головкове, Зелене, Клари Цеткін,
Крутий Берег, Ленінське, Максимівка, Межуївка, Нова Балта, Нова Зоря, Новозахарівка, Олександропіль, Острівка, Сорочине, Христофорівка, Шевченкове. Населення - 1178 чо­ловік.
На території Лошкарівки розміщена цен­тральна садиба колгоспу «За мир», який спеціа­лізується на виробництві зерна та продуктів тваринництва. Артіль має 6364 га орної землі.
У селі - середня школа, Будинок культури, бібліотека. В Лошкарівцї видається багатоти­ражна газета «Голос колгоспника». Функціонує лікарня, працюють хлібопекарня, комбінат по­бутового обслуговування. Є відділення «Сільгосптехніка».
Лошкарівка заснована в другій половині XIX століття.
В околицях села досліджено курганний могильник XI-XII століття з похованням пізніх кочівників-половців.


Лошкарівка