Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Брагинівка

Брагинівка - село, центр сільської Ради. Розташована за 7 км на захід від районного центру і за 14 км від залізничної станції Брагинівка. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Богдано-Вербки, Зелений Гай, Нововербське, Олексадрівка, Сонцеве, Шевченка. Населення - 1162 чоловіка.
Центральна садиба колгоспу «Комуніст» міститься у Брагинівці. Артіль має 7169 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві продуктів тваринництва. У 1967 році колгосп виробив по 25,6 цнт зернових з га, по  12,5 цнт молока та по 52,6 цнт м'яса на 100 га сільськогосподарських угідь. Серед трудівників сільського господарства 18 чол. відзначено урядовими нагородами, в т. ч. ланкова Н. М. Ри­жова удостоєна високого звання Героя Соціалістичної Праці. В селі є восьмирічна школа, Будинок культури
місць, бібліотека. Брагинівка заснована в 1920 році переселенцями з села Петропавлівки. Село назване на честь більшовика І. П. Брагина, який загинув 10 жов­тня 1919 року в бою з білогвардійцями. Під час тимчасової фашистської окупації на території сільради діяла партизанська група, командиром якої був І.С. Смирний.
уродженець села Богдано-Вербок П. О. Шеліпов за мужність, виявлену при форсуванні Одера, удостоєний звання Героя Радянського Союзу.


Брагинівка