Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Керносівка

Керносівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 70 км на північний схід від районного центру та за ЗО км від залізничної станції перещепине
Придніпровської залізниці. Сільській підпорядковані також населені пункти Ганнівка, Зелене, Левенцівка, Орілька. Населення 737 чоловік.
На території села розташована центральна Садиба колгоспу «Орільський», який має 4226 га орної землі, з них 120 га під поливними городами. Виробничий напрям - вирощування зерна; розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. Розвивається також садівництво. За трудові досягнення орденами і медалями Союзу РСР нагороджено 15 передовиків колгоспного виробництва.
У селі - восьмирічна школа, Будинок культури, бібліотека. Працює комбінат побутового обслуговування. Керносівка згадується в історичних документах 19-го століття.
В околицях с. Орільки є близько 50 курганів, що досліджувалися протягом 1903-1905 рр. Д. І. Яворницьким. Переважна більшість з них відноситься до доби ранньої бронзи - III тисячо­ліття до н. е. В окремих курганах були, вияв­лені поховання кочівників XIV-XV століття.


Керносівка