Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Григорівка

Григорівка (до 1926 року - Кривий Ріг) - село, центр сільської Ради, розташоване на річці Вовчій. за 16 км на південь від районного центру і за 8 км від залізничної станції Чаплине Придніпровської залізниці. Сільській Раді
підпорядковані також населені пункти Веселий Кут, Дебальцеве, Лугове, Новотерсянське, Охотниче, Перевальське, Пришиб. Населення - 1589 чоловік.
Центральна садиба колгоспу ім. Богдана Хмельницького міститься в селі Григорівці. Це велике багатогалузеве господарство з добре розвитнутим рільництвом і тваринництвом м'ясо-молочного напряму. Площа орної землі артілі становить 4 тис. га. За успіхи, досягнуті в роз­витку сільськогосподарського виробництва 29 передовиків колгоспу нагороджені орденами і медалями СРСР.
У селі - середня і початкова школи, бібліо­тека. Функціонує лікарня. Працюють їдальня, кравецька майстерня. За 1963-1967 рр. тут побудовано 90 нових житлових будинків.
Григорівка заснована на початку XIX століття.
У селі Дебальцевому зберігається історична пам'ятка XI-XII століття - кочівницька «ка­м'яна баба».Григорівка