Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від
With https://www.bookstime.com, you can scratch bookkeeping off your to-do list --permanently.


Михайлівка

Михайлівка (з 1802 року - Стрюкове, а середини XIX століття до 1917 року - Стрюкове-Михайлівка) - село, центр сільської Ради,
розташоване за 7 км на північ від районного центру і за 12 км від залізничної станції Мирова Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Гарбузівка, Новокатьощине, Чайки. Населення - 575 чо­ловік.
На території Михайлівки знаходиться цен­тральна садиба колгоспу ім. Димитрова, який має 3449 га орної землі та спеціалізується на виробництві зерна, молока і м'яса. Допоміжні підприємства - три млини, механічна майстерня для ремонту сільгосптехніки.
У селі - восьмирічна школа, клуб, бібліо­тека. Працює майстерня побутового обслуговування .
Михайлівка заснована в останній чверті XVIII століття. В роки громадянської війни 76 жителів Михайлівки та Гарбузівки об'єдналися у парти­занський загін, який очолив І. Козловський.
У селі встановлено пам'ятник на могилі 126 вихованців дитячого будинку, по-звірячому роз­стріляних гітлерівцями під час окупації.


Михайлівка