Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Адамівка

Адамівка - село, центр сільської Ради, розташопане на обох берегах річки Базавлука, за 30 км на південний захід від районного центру і за 8 км від залізничної станції Божедарівка Придніпровської залізниці. Сільській Раді
піднорядковані також населені пункти Дружба, Зелена Долина, Кам'янчани, Мирне, Первозванівка, Петронілля, Сухий Хутір, Тернуватка, Улянівка, Червона Українка, Червоний Став. Населення - 1940 чоловік.
На території села міститься центральна садиба колгоспу «Россия», який має 6370 га орної землі. вирощуються зернові культури. Тваринництно м'ясо-молочного напряму. Допоміжні підприємства артілі - млин, олійниця. За ус­піхи у розвитку сільськогосподарського вироб­ництва 13 чоловік нагороджено орденами і меда­лями СРСР.
В Адамівці є середня і восьмирічна школи, Будинок культури на 400 місць, дві бібліотеки. Працює літній кінотеатр. Функціонує дільнична лікарня на 100 ліжок.
Заснування села відноситься до 1793 року.


Адамівка