Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Зелена Балка

Зелена Балка - село, центр сільської Ради, розташоване за 35 км на північний захід від районного центру і за 10 км від залізничної станції Гейківка Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Курганна, Макарівка, Нове, Очеретяна Балка, Червоний Ранок, Шведове. Населення - 615 чоловік.
Колгосп «Заповіт Ілліча», центральна садиба якого розташована у Зеленій Балці, має 5347 га орної землі. Вирощуються в основному зернові культури. Тваринництво молочного напряму. Розвинуте садівництво, городництво.
У селі працюють восьмирічна школа, бібліотека, Будинок культури на 350 місць, функціо­нує лікарня. Є пам'ятник В. І. Леніну.
Зелена Балка виникла в 1861 році внаслідок злиття сіл Нестерівки та Ковалівни.
Уродженець села Кургаики льотчик М. С. По­горілий за мужність, виявлену в роки Великої Вітчизняної війни, удостоєний звання Героя Радянського Союзу.


Зелена Балка