Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Піщанка

Піщанка - село, центр сільської Ради, розташоване за 5 км на південний схід від районного центру і за 7 км від залізничної станції Знаме­нівка Придніпровської залізниці. Сільській Раді
підпорядковані також населені пункти Новоселівка, Соколове, Ягідне. Населення - 3769 чо­ловік.
В селі розташована центральна садиба радгоспу ім. Жданова, спеціалізованого овочево- молочного господарства, яке має 6361 га орної землі. Вирощуються в господарстві переважно овочеві культури; тваринництво - молочного напряму.
У селі - середня школа, клуб, бібліотека. Відкрито майстерню побутового обслуговування.
Засноване село на початку XVIII століття.
Поблизу нього досліджено декілька курган і її часів ранньої бронзи (III тисячоліття до н. е.). В с. Новоселівці, на березі річки Самари, дослі­джено поселення скіфського часу (IV-Ш ст. до н. е.).
Уродженцю Піщанки, гвардії старшому сер­жанту М. М. Зозулі та уродженцю Новоселівки, мінометнику П. Л. Шевченку за героїзм, виявле­ний під час форсування Дніпра посмертно при­своєно звання Героя Радянського Союзу. У Ново­селівці проживає ветеран колгоспної праці О. М. Тараненко, делегатка І з'їзду колгоспників-ударників. Ще до війни вона одна з перших у районі, була нагороджена орденом Леніна за високі показники в розвитку тваринництві.


Піщанка