Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Троїцьке

Троїцьке (до 1917 року – Балабанове) - село, центр сільської Ради, розташоване в північно-західній частині району, за 54 км від міста П'ятихаток і за 37 км від залізничної станції Щаслива Одесько-Кишинівської залізниці. Сіль­ській Раді підпорядковані також населені пункти Березняк, Зелений Клин, Золотницьке, Малі Лозки, Миколаївка, Новотроїцьке, Східне, Чер­вона Деріївка. Населення - 703 чоловіка.
В селі розташована центральна садиба колгоспу ім. Свердлова, який має 4,9 тис. га орної землі. В господарстві переважає м'ясо-молочне тваринництво, вирощуються зернові. За високі виробничі показники 12 передовиків колгоспу нагороджені орденами і медалями.
На території Троїцького - середня школа,
бібліотека, клуб. Функціонує дільнична лікарня. Є швейна майстерня.
Село засноване на початку XIX століття.
У роки громадянської війни мешканці створили партизанський загін, очолив мою комуніст В. В. Свистун. Цей загін у боях з ворогом пройшов від Троїцького до Чернігова. 40 партизанам, що загинули в 1919 році в боротьбі за Радянську владу, в селі встановлено пам'ятник. У 1919 році в селі організовано партійний осередок, в наступному - комсомольський. За активну участь у боротьбі з контр­революційними бандами Троїцька сільрада на 5-му Всеукраїнському з'їзді Рад була нагороджена орденом Червоного прапора.
В 1920 році тут створено товариство спільного обробітку землі, а в 1924 - комуну «Новий шлях».


Троїцьке