Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Березове

Березове - село, центр сільської Ради, розташоване за 37 км на південний схід від районного центру і за 33 км від залізничної станції Просяна. Сільській Раді підпорядковані насе­лені пункти Виноградне, Вороне, Запорізьке, Калинівське, Новогеоргіївка, Новомиколаївка, Новопетрівське, Соснівка, Степове, Хороше. Населення - 584 чоловіка.
Центральна садиба колгоспу «Маяк» розміщена в березовому. Виробничий напрям артілі - вирощуванання зернових та технічних культур. Розвинуте м'ясо-молочне тваринництво. Колгосп має 4076 га орної землі. З допоміжних підприємств є млин. В 1967 році трудівники артілі виробили на 100 га сільгоспугідь по 536 цнт молока та по 65 цнт м'яса. Понад З0 років головою артілі працює Я. П. Кривокобильський. За трудові досягнення 18 колгоспників відзна­чені урядовими нагородами.
У селі - середня школа, Будинок культури па 450 місць, бібліотека. Працює сільський ра­діоуніверситет для батьків, який двічі на мі­сяць організує радіопередачі з питань виховання дітей.
Засноване Березове у 1921 році. В 1927 році тут організовано машинно-тракторне товариство ім. Х-річчя Жовтня.
Уродженець с. Калинівського П. С. Шматуха - Герой Радянського Союзу.


Березове