Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Широке

Широке - село, центр сільської Ради, розташоване за 24 км на схід від районного центру і за 7 км від залізничної станції Пичугина Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Братсько-
Семенівка, Вільний Посад, Вільний Табір, Маяк, Надеждівка, Новоселівка, Пичугине, Романівка, Шевченкове. Населення - 594 чоловіка.
На території Широкого розміщений радгосп ім. Мічуріна, який має 5 тис. га земельних угідь, тут переважає вирощування овочниїх культур. Розвинуте тваринництво молочної о напряму. 6 передовиків радгоспу нагороджені орденами та медалями СРСР.
У селі - восьмирічна школа, Будинок куль­тури на 450 місць, бібліотека.
Заснування села відноситься до останньої чверті XVIII століття. Наприкінці листопаду 1917 року тут створено солдатський комітет, члени якого А. Я. Яловий, Т. Ю. Яловий та П. Г. Остапенко були розстріляні німецькими загарбниками в 1918 році. Партійний та комсомольський осередки виникли у 1924 році.
У Шевченковому живуть і працюють Герої Соціалістичної Праці Н. І. Андрющенко та М. А. Шваб.


Широке