Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Старовишневецьке

Старовишневецьке (давня назва – Вишневецьке) - село, центр сільської Ради. Розташо­ване на лівому березі річки Нижньої Терси, за 12 км на схід від районного центру і за 3 км від залізничної станції Роздори Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Водяне, Катражка, Новопавлоградське, Парне, Фрунзе. Населення - 1196 чо­ловік.
Центральна садиба колгоспу «Росія» розміщена у Старовишневецькому. Артіль має 5710 га орної землі. У господарстві переважає вироб­ництво зерна, молока, м'яса. Працює олійниця. 14 передовиків колгоспу нагороджені орденами і медалями Союзу РСР. Партійна організація і правління колгоспу видають свій орган - багатотиражну газету «Червона зоря».
У селі є восьмирічна школа, клуб, бібліотека.
Старовишневецьке засноване наприкінці XVIII століття. В лютому 1919 року в селі був обраний комітет бідноти. Партійний і комсомольський осередки створено в 1921 році.
Уродженцем села Водяного є Герой Радянського Союзу В. М. Мішков.


Старовишневецьке