Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Наталівка

Наталівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 40 км на захід від районного центру і за 7 км від залізничної станції Незабудине Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Барвінок, Голубинівка, Дальнє, Карайкове, Матросове, Незабудине, Промінь, Сигнальне, Хижине, Якимівка. Населення - 643 чоловіка.

На території села знаходиться друга комплекс­на бригада колгоспу ім. Енгельса, яка має 1845 га орної землі. Вирощуються переважно зернові культури; тваринництво молочного на­пряму.
У Наталівці - восьмирічна школа, бібліо­тека, клуб, струнний оркестр якого на обласному фестивалі, присвяченому 50-річчю Великого Жовтня, нагороджений дипломом III ступеня. Комсомольці села висадили парк.
Село засноване в другій половині XIX століття.
В боях за визволення села від німецько-фашистських загарбників загинули Герої Радян­ського Союзу Л. І. Рибачковський (уродженець Житомирської області) та М. С. Ільїн (уродже­нець Ярославської області.) Поховані в брат­ській могилі, на якій встановлений пам'ятник, їх іменами названо дві вулиці села.


Наталівка