Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Савро

Савро - село, центр сільської Ради, розташоване в південно-західній частині району, за 23 км від міста П'ятихаток. На околиці - заліз­нична станція Савро Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Балкове, Вільне, Галина Лозуватка, Кам'яне, Демурино-Варварівка, Запорожець, Новоіванівка, Тихе, Червона Поляна, Чигринівка. Населення - 630 чоловік.
Колгосп ім. Чапаєва, центральна садиба якого міститься у Саврі, має 2436 га орної землі. Його виробничий напрям - рільництво і м'ясо- молочне тваринництво. Основні сільськогоспо­дарські культури - озима пшениця, кукурудза, соняшник. В 1967 році колгосп зібрав з кожного га посівів по 25,1 цнт зернових, виробив на кожні 100 га сільгоспугідь по 341 цнт молока, 67,4 цнт м'яса. За успіхи у розвитку сільськогосподар­ського виробництва 38 колгоспників нагоро­джені орденами і медалями.
У селі - восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Функціонує лікарня.
Савро засноване у 1921 році переселенцями з Саксагані.


Савро