Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Варварівка

Варварівка - селище, центр сільської Ра­ди, розташоване в долині річки Малої Тер­нівки, за 22 км на північний захід від рай­онного центру. Залізнична станція. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Вербське, Вербуватівка, Весела Гірка, В'язівське-Водяне, Долина, Нижнянка, Призове, Широка Балка, Юр'ївське. Населення - 1386 чоловік.
На території Варварівки розташована цен­тральна садиба колгоспу «Перемога», який має 3842 га орної землі. Основний напрям господар­ства - виробництво зерна і продуктів тварин­ництва. В артілі 10 передовиків сільського гос­подарства нагороджено орденами і медалями Союзу РСР. Видається багатотиражна газета «Слово колгоспника».
В селищі - восьмирічна школа, клуб, бібліотека. Є відділення «Сільгосптехніка», хдібоприймальний пункт, яйцебаза, маслосирзавод, паливний склад. За післявоєнні роки збудовано 345 нових житлових будинків.
Перша згадка про Варварівку в історичних документах відноситься до 1790 року.


Варварівка