Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Миролюбівка

Миролюбівка  (до 1917 року – Кильманське) - село, центр сільської Ради. Розташована на річці Середній Терсі, притоці Вовчої, за 18 км на південний схід від районного центру і за 15 км від залізничної станції «Платформа 1045 км» Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Андріївка, Новий Посьолок, Новочернігівське, Партизани, Терса. Населення - 1286 чоловік.
В селі розташована центральна садиба колгоспу ім. Карла Маркса, в якому розвинуте м'ясо-молочне тваринництво, вирощуються зер­нові культури. За успіхи у виробництві сільсько­господарської продукції 45 передовиків наго­роджені орденами і медалями Союзу РСР.
в середня школа, училище механізації сіль­ського господарства, клуб, бібліотека.
Село засноване в другій половині XIX століття. Поховання доби бронзи II-І тисячоліття до н. е. виявлено на схилі балки Криничної (село Андріївка). Поблизу Миролюбівки досліджувались кургани кочовиків - XIV-XV століття.


Миролюбівка