Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Олексіївка

Олексіївка - село, центр сільської Ради, розташоване за 7 км на південний захід від районного центру і за 8 км від залізничної станції Девладове Придніпровської залізниці. Сільській
Раді підпорядковані також населені пункти Вишневе, Ізлучисте, Кам'янка, Новохортиця Олександрівка, Тернова Балка, Улянівка. Населення - 543 чоловіка.
На території Олексіївки розміщена бригада колгоспу ім. Ульянова, яка має 2294 га орної землі і займається вирощуванням зерна та ви­робництвом продуктів тваринництва.
В селі - початкова школа, Будинок культури І8 залом на 300 місць, бібліотека.
В грудні 1917 року в селі Вишневому стара назва - Мар'янівка була обрана волосна Рада, ідоловою якої став П. Г. Татарець, член партії більшовиків. Волосна Рада провела роботу по розподілу землі і майна серед бідноти, по мобі­лізації селян до лав Червоної Армії. В квітні 1918 року при наближенні до села німецьких окупантів куркулі з місцевих колоній по-звіря­чому закатували Татарця. Його ім'ям був наз­ваний перший колгосп, створений у Вишневому.


Олексіївка