Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Андріївка

Андріївка - село, центр сільської Ради. Розташована на правому березі річки Гайчуру, за 15 км на південь від районного центру і за 10 км від залізничної станції Гайчур Придні­провської залізниці. Сільраді підпорядковані населені пункти Братське, Відрадне, Вільне, Герасимівка, Комунарівка, Кульбашеве, Макаренкове, Остапівське, Піщане, Червоний Роз­садник. Населення - 808 чоловік.
На території Андріївки розташована централь­на садиба колгоспу ім. Леніна, який спеціалізується на виробництві зерна, молока і м'яса. Артіль має близько 4 тис. га орної землі. Розви­нуте також садівництво та городництво. Головою артілі більше З0 років працює досвідчений господарник І. Й. Гольбштейн, якого за сумлінну працю нагороджено орденом Леніна. З допо­міжних підприємств працює майстерня по ремонту сільгосптехніки.
У Андріївці є початкова школа, клуб, біб­ліотека.
Засноване село в 1898 році.
Поблизу сіл Герасимівки та Червоного Роз­садника досліджено поселення доби пізньої бронзи XV-IX століття до н. е.


Андріївка