Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Богдано-Надеждівка

Богдано-Надеждівка село, центр сіль­ської Ради, розташоване за 10 км на південний захід від районного центру, що є для села най­ближчою залізничною станцією. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Калинівка, Культура, Мирне, Миролюбівка. Насе­лення - 562 чоловіки.
В селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Богдана Хмельницького. Артіль має 4027 га орної землі. Вирощуються переважно зернові культури. Тваринництво м'ясо-молоч­ного напряму. Допоміжні підприємства - олій­ниця, млин, майстерня по ремонту сільгосптехніки, агрохімлабораторія.
В селі працюють початкова школа, клуб, бібліотека.
Місцевість, де було засноване село, пов'язана з перемогою в 1648 році запорізьких козаків на чолі з Богданом Хмельницьким над шляхет­ським військом. На честь цієї події в с. Миролюбівці встановлено меморіальну дошку.
За мужність і відвагу, виявлені при прориві оборони гітлерівців біля Дніпра, та бойові дії у тилу ворога уродженцю Миролюбівки І. В. Щипуну присвоєно звання Героя Радянського Союзу. У Миролюбівці народився також Г. П. Ромашок- Герой Радянського Союзу, якому було присвоєно це високе звання за мужність у боях за Одесу.


Богдано-Надеждівка