Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Богданівка

Богданівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 28 км на південний схід від районного центру і за 15 км від залізничного роз'їзду Богуславський. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Мерцалівка, Самарське, Тельмана. Населення - 5172 жителі.
У Богданівці розташована центральна садиба колгоспу ім. Леніна. Колгосп має 7 тис. га орної землі. Переважають зернові культури, тваринництво м'ясо-молочного напряму, розвинуте сви­нарство.
На території села - середня та восьмирічна школи, середня школа робітничої молоді, клуб, бібліотека. Працює лікарня. У зв'язку з освоєнням вугілля Західного Донбасу поблизу про­вадиться будівництво шахти. На околиці Бог­данівки виникло шахтарське селище.
Богданівка заснована в 1777 році. Першими поселенцями її були вихідці з Курської та Орлов­ської губерній.
Житель села С. К. Махонін був учасником І Всеукраїнського з'їзду Рад. Ще у 1918 році з ініціативи комуніста С. Чорногорова органі­зовано партійний осередок у складі 3-х чоловік. Комсомольська організація виникла у 1921 році. Наступного року тут організувалася комуна «Колос», пізніше ще одна - «Незаможник».


Богданівка