Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Луб'янка

Луб'янка - село, центр сільської Ради. Розташована на річці Нижній Терсі, за 7 км на південний схід від районного центру і за 4 км від залізничної станції Вишневецьке Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Березнуватка, Калинівське, Садове, Токове, Циганівка, Ясне. Населення - 701 чоловік.
На території Луб'янки міститься центральна садиба колгоспу ім. Калініна, який має 5534 га орної землі. Основний напрям - виробництво зерна й продуктів тваринництва. За успіхи в сіль­ському господарстві 17 передовиків колгоспу нагороджено орденами й медалями Союзу РСР.
У Луб'янці є восьмирічна і початкова школи та середня школа сільської молоді, Будинок культури, бібліотека.
Село засноване в середині XIX століття. Пер­шими поселенцями його були селяни-кріпаки, привезені сюди з Курської губернії.
Уродженець села Луб'янки Я. Т. Никоненко за вміле керівництво діями стрілецького полку при форсуванні Дніпра в березні 1943 року удостоєний звання Героя Радянського Союзу.


Луб'янка