Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Єлізарове

Єлізарове (до 1932 року – Рясне) - се­лище, центр сільської Ради, розташоване за ЗО км на південний захід від районного центру. Залізнична станція. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Березнуватівка, Грушівка, Костянтинівха, Орлове, Рясне, Чер­воне, Чорнопарівка, Шульгівка. Населення - 941 чоловік.
На території Єлізарового міститься відділення «Сільгосптехніка», хлібоприймальний пункт, ово­чева перевалочна база, яйцебаза, нафтобаза.
В селищі - восьмирічна школа, клуб, бібліо­тека. За післявоєнні роки побудовано 270 жит­лових будинків.
На території сільської Ради є два колгоспи - ім. Фрунзе у с. Березнуватівці та ім. Горького у с. Рясному. В артілі ім. Фрунзе працює економістом Герой Соціалістичної Праці Є. С. За­озерна, якій присвоєно це звання за одержання у 1948 році високого врожаю озимої пшениці по 41,6 цнт з одного га на площі 20 гектарів.
В центрі Єлізарового в братській могилі похо­вано командира роти 39-ї стрілецької дивізії лейтенанта Жангази Акімовича Молдогалієва, який загинув у бою за село. Указом Президії Верховної Ради СРСР йому посмертно присвоєно звання Героя Радянського Союзу.


Єлізарове