Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Водяне

Водяне - село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км на захід від районного центру і за 2 км від залізничної станції Девладове Придніпровської залізниці. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Веселе Поле, Гончарове, Грушки, Дачне, Девладове, Зелений Гай, Ковалеве, Кринички, Мар'є-Дмитрівка, Соснівка, Спокойствіє, Червоне Поле, Черво­ний Жовтень, Червоний Яр. Населення - 885 чо­ловік.
Центральна садиба колгоспу ім. Ілліча розміщена у Водяному. Артіль має 5464 га орної землі і спеціалізується на виробництві зерна та продуктів тваринництва. Розвинуте садів­ництво, виноградарство.
У селі - середня школа, бібліотека, Будинок культури. Функціонує лікарня.
В центрі села - пам'ятник В. І. Леніну. На честь радянських воїнів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни встановлено обеліск. Тут похований Герой Радянського Союзу П. О. Гончаров з м. Волгограда, який загинув 31 січня 1944 року в бою за визволення села від німецько-фашистських загарбників.
Водяне засноване в 80-х роках XIX століття.Водяне