Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від


Володимирівка

Володимирівка - село, центр сільської Ради, розташоване за 12 км на південь від район­ного центру і за 4 км від залізничної станції Колгоспна Придніпровської залізниці. Сільраді підпорядковані також населені пункти Ганнівка, Грушеве, Запорізька Балка, Запорізьке, Миролюбівка, Новомиколаївка, Новоукраїнка, Са­дове, Степанівка, Урожайне. Населення - 471 чоловік.
Колгосп «Україна», центральна садиба якого знаходиться у Володимирівці, має 6331 га орної землі і займається виробництвом зерна та про­дуктів тваринництва. 21 передовика колгоспу нагороджено орденами і медалями. За високі виробничі показники, досягнуті у соціалістичному змаганні на честь 50-річчя Великого Жовтня, колгоспу «Україна» вручено на вічне зберігання пам'ятний Червоний прапор ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР, Президії Верховної Ради СРСР і ВЦРПС.
У селі - середня школа, Будинок культури із залом на 550 місць, бібліотека.
Заснування Володимирівки відноситься до 1924-1925 рр. Першими мешканцями його були переселенці з с. Томаківки. Ім'я селу надано в знак увічнення пам'яті Володимира Ілліча Леніна.
У Володимирівці живе Герой Радянського Союзу П. Л. Бардуков, удостоєний цього висо­кого звання за героїзм, виявлений при форсуванні Дунаю.


Володимирівка